Blogi

Kitsekari Rõhul

Posted by on mai 1, 2018 in Blogi | No Comments

Kitsekari Rõhul. Neid oli sel aastal palju kuid lume sulades “sulasid” ka kitsed Rõhu põldudelt. Märts 2018.

Männik

Posted by on mai 1, 2018 in Blogi | No Comments

Jalutasime Maarjaga ja püüdsin Varja lagendiku kõrval olevat rabamännikut pildile saada. Tundub, et õnnestus. Aprill 2018.

Põgenemine

Posted by on märts 28, 2018 in Blogi | No Comments

Nii palju metskitsi kui sel aastal, pole mina näinud. Neid on palju ja tundub, et pikapeale võetakse Rõhul omaks ka inimeste suhteline lähedus. Samas päris portreid teha ei lasta. Siin parim pilt hilishommikusest “võiduajamisest” kitsekarjaga, kes püüdis meeleheitlikult (ja arutult) enne autot üle tee jõuda. Mina, kes ma istusin autoroolis, püüdsin aga jõuda teed ületavale kitsekarjale võimalikult lähedale, et ükski asjalik klõps saada. Märtsi lõpp 2018.

PS! Horisondi jätsin meeleolu mõttes meelega viltu.

Nahkanuia maastik

Posted by on märts 16, 2018 in Blogi | No Comments

Nahkanuia maastik 2018 jaanuari keskpaigas. Kusagile esiplaanil oleva kase alla on kopaga maetud paar katku surnud siga.

Poiss ja koer

Posted by on märts 16, 2018 in Blogi | No Comments

Miko ja Hinckus vaidlemas selle üle, kus keegi peab olema ja kas üldse peab olema. Hinckusel kipub alati olema eriearvamus. Jaanuari keskpaik 2018.

Sipelgamõõtu põdrad

Posted by on veebr. 26, 2018 in Blogi | No Comments

Põdrad hävitavad kõik männid mis oleme istutanud ja jänesed teevad sama õunapuudega. Kaks sipelgamõõtu põtra tabatuna teise korruse katuseaknast. Veebruari lõpp 2018.

Sauna lumest tukk

Posted by on veebr. 16, 2018 in Blogi | No Comments

Lumi on olnud pikemat aega maas ja kohe hea on olla. Maa on ilus, sest on kaetud koheva lumevaibaga nagu see peabki olema. Vahepeal küll pisut sulas aga sellest sai saunale uhke tukk. Veebruar 2018.

Monopol

Posted by on jaan. 6, 2018 in Blogi | No Comments

Lapsed mängivad vihmasel talveõhtul toas monopoli. Tüdruk on tavaliselt selliste tegevuste initsiaator, samas kui poiss tahaks lihtsalt rahulikult oma toas pikutada. Liitusin nendega ja meil oli koos päris huvitav. Detsember 2017.

Varjevärv

Posted by on dets. 28, 2017 in Blogi | No Comments

Nägin Matsi kaugelt teed mööda tulemas, midagi valget lõugade vahel. Lähemale jõudes selgus, et tegemist on lumevärvides nirgiga. Lumevaene talv nagu viimasel ajal on moes, töötab kõigi nende loomade vastu, kes vahetavad talve naastes karva. Ega olukorra tõsidusest ja paradoksaalsusest muidu aru ei saa kui oma silmaga ei näe. 28.12.2017

1. september 2017

Posted by on sept. 1, 2017 in Blogi | No Comments

Tradistiooniline 1. septembri pilt. Mati, Tilde ja Hinckus.