Blogi

Sauna lumest tukk

Posted by on veebr. 16, 2018 in Blogi | No Comments

Lumi on olnud pikemat aega maas ja kohe hea on olla. Maa on ilus, sest on kaetud koheva lumevaibaga nagu see peabki olema. Vahepeal küll pisut sulas aga sellest sai saunale uhke tukk. Veebruar 2018.

Monopol

Posted by on jaan. 6, 2018 in Blogi | No Comments

Lapsed mängivad vihmasel talveõhtul toas monopoli. Tüdruk on tavaliselt selliste tegevuste initsiaator, samas kui poiss tahaks lihtsalt rahulikult oma toas pikutada. Liitusin nendega ja meil oli koos päris huvitav. Detsember 2017.

Varjevärv

Posted by on dets. 28, 2017 in Blogi | No Comments

Nägin Matsi kaugelt teed mööda tulemas, midagi valget lõugade vahel. Lähemale jõudes selgus, et tegemist on lumevärvides nirgiga. Lumevaene talv nagu viimasel ajal on moes, töötab kõigi nende loomade vastu, kes vahetavad talve naastes karva. Ega olukorra tõsidusest ja paradoksaalsusest muidu aru ei saa kui oma silmaga ei näe. 28.12.2017

1. september 2017

Posted by on sept. 1, 2017 in Blogi | No Comments

Tradistiooniline 1. septembri pilt. Mati, Tilde ja Hinckus.

Hilisõhtune külaline metsast

Posted by on aug. 31, 2017 in Blogi | No Comments

Hilisõhtune külaline maja kõrval vahtrapuu otsas, kuhu Hinckus ta ajas. Arvasime algul et kass aga suur oli imestus kui kassist sai metsnugis. Mati näitas taskulambist tuld ja mina üritasin mõne sellise klõpsu saada, kus loom puuoksast eristatav oleks. Siin nagu oleks. 31.08.2017.

Hinckusega aidauksel

Posted by on märts 24, 2017 in Blogi | No Comments

Eile käis mul külas Tarmo Mikussaar. Kõige muu hulgas sündis selline foto, kus ma Hinckusega aidauksel istun. Märtsi teine pool 2017.

Kevade ootel

Posted by on märts 20, 2017 in Blogi | No Comments

Nahkanuia kevade ootel. Pildistatud Pentaxi 200mm fiksobjektiiviga Kördi tagant. Märts 2017.

Takjakimp

Posted by on märts 20, 2017 in Blogi | No Comments

Ma ei tea kedagi, kes oleks kinkinud kellelegi kimbu takjaid või kasutanud takjaid kimbu tegemisel. See võib tähendada minu piiratud silmaringi aga võib ka tugineda asjaolul, et tegemist ei ole sedavõrd dekoratiivse taimega. Seda enam paneb imestama, millise kergusega vormib loodus “silmatorkamatutest” taimedest kunstiteoseid või kimpe mida poleks häbi kinkida ka kõige kallimatele inimestele. Märts 2017.

Vuti peatus

Posted by on veebr. 11, 2017 in Blogi | No Comments

Vuti bussipeatus Abaja külas. Veebruar 2017.

Hinckus kakab

Posted by on veebr. 9, 2017 in Blogi | No Comments

Oleme Hinckusega parajasti jalutamas. Taamal vasakul paistavad Tambu talu ümbritsenud põlispuud ja nende alla veetud lagunev soojak. Pean Hinckusele au andma. Kui Kloontruuper kippus oma kraami poetama suvalistesse kohtadesse, siis see koer eelistab ikkagi asjal käia majast kaugemal. Veebruar 2017.