Blogi

Hinckusega aidauksel

Posted by on märts 24, 2017 in Blogi | No Comments

Eile käis mul külas Tarmo Mikussaar. Kõige muu hulgas sündis selline foto, kus ma Hinckusega aidauksel istun. Märtsi teine pool 2017.

Kevade ootel

Posted by on märts 20, 2017 in Blogi | No Comments

Nahkanuia kevade ootel. Pildistatud Pentaxi 200mm fiksobjektiiviga Kördi tagant. Märts 2017.

Takjakimp

Posted by on märts 20, 2017 in Blogi | No Comments

Ma ei tea kedagi, kes oleks kinkinud kellelegi kimbu takjaid või kasutanud takjaid kimbu tegemisel. See võib tähendada minu piiratud silmaringi aga võib ka tugineda asjaolul, et tegemist ei ole sedavõrd dekoratiivse taimega. Seda enam paneb imestama, millise kergusega vormib loodus “silmatorkamatutest” taimedest kunstiteoseid või kimpe mida poleks häbi kinkida ka kõige kallimatele inimestele. Märts 2017.

Vuti peatus

Posted by on veebr. 11, 2017 in Blogi | No Comments

Vuti bussipeatus Abaja külas. Veebruar 2017.

Hinckus kakab

Posted by on veebr. 9, 2017 in Blogi | No Comments

Oleme Hinckusega parajasti jalutamas. Taamal vasakul paistavad Tambu talu ümbritsenud põlispuud ja nende alla veetud lagunev soojak. Pean Hinckusele au andma. Kui Kloontruuper kippus oma kraami poetama suvalistesse kohtadesse, siis see koer eelistab ikkagi asjal käia majast kaugemal. Veebruar 2017.

Viinavabriku kelder

Posted by on veebr. 6, 2017 in Blogi | No Comments

Käisime Matiga kondamas ja sattusime pooljuhuslikult Preedi mõisa viinavabriku varemete vahele. Lisatud foto on tehtud Nexus 6P telefoniga viinavabriku keldris ja kasutades panoraamvõtet. Veebruar 2017.

Luurekas

Posted by on jaan. 23, 2017 in Blogi | No Comments

Käisime Tildega Norras kondamas. Külastasime mõisa ja seejärel veetsime aega üle tee asuval koristatud viljapõllul, kus põhk pallidesse oli rullitud. Initsiatiiv tuli Tilde käest. See koht pidavat talle meeldima. Fotokas oli kaasas, tegin mõned pildid ja mõned tegi tüdruk. Rohkem fotosid näed siit. September 2016.

Lumesõda

Posted by on dets. 10, 2016 in Blogi | No Comments

Lumesõda ©Nahkanuia

Möödunud nädalavahetusel, kui Vardjale jalutasime, pidasime Matiga tee peal maha vägeva võitluse lumesõja ning üksteise pikali lükkamise näol. Jõudude vahekord oli kohati lausa võrdne. Saime mõlemad. Detsember 2016.

Lumemarjad Vardjal

Posted by on nov. 28, 2016 in Blogi | No Comments

Lumemarjad Vardjal ©Nahkanuia

Laupäeval sundisime lapsed riidesse ja võtsime ette ca 3 kilomeetrise jalutuskäigu Vardjale. Tagasiteel jäime Matiga naistest pisut maha ja proovisime veskitalu juures laiutava lumemarjapõõsa vilju pildile saada. See sai parim. November 2016.

Rasvatihane põdrakorjusel

Posted by on nov. 12, 2016 in Blogi | One Comment

Rasvatihane põdrakorjusel ©Nahkanuia

Nahkanuial peeti täna edukat põdrajahti ja kahe lastud looma sisikonnad jäid jõulumeeleolu luues kaunistama metsaalust. Võtsin fotoka ja läksin omakorda vereta jahti pidama. Kuigi peitsin ennast hoolikalt lähedalasuva kuuse taha, ei olnud sellest sisikonna kallal maiustanud kaarnate, vareste ja harakate petmiseks piisavalt. Lootusest saada vahelduseks üks tore linnupilt sai hoopis külmetavad käed, surnud jalg, märg tagumik ja üks õnnetu tihasepilt. See mis on vaataja ees. November 2016.